Školní výlety

Podmínky pro ubytování a stravování školních výletů v roce 2019:

Ubytování je zajištěno ve 2, 3, 4 a 6 lůžkových chatách bez vlastního sociálního zařízení. Sociální zařízení je společné. V umývárnách je teplá voda v ceně pobytu, sprchové kabinky jsou na mince 10,- Kč. Ubytování v chatách je zajištěno od 14.00 hod. dne nástupu do 10.00 hod. dne odjezdu. Dřívější příjezd je nutno nahlásit předem. V tomto případě budou účastníkům uschovány osobní věci v kempu.

Placené služby:

Ubytování od 14,00 hod. dne nástupu do 10,00 hod. dne odjezdu. Časový prostor 10,00 – 14,00 je vyhrazen pro úklid kempu a údržbu bazénu. Pobyt po 10,00 hod. není možný !!!

Stravování je možné zahájit obědem v den nástupu. V tomto případě je možné si uschovat osobní věci v kempu a ubytovat se po obědě v případě, že je kemp uklizen, nejpozději však ve 14,00 hod. Stravování lze končit obědem i v den odjezdu. V tomto případě je nutné opustit chaty nejpozději do 10,00 hod., výjimečně je možné zůstat do oběda v kempu, případně si uschovat věci a po obědě je nutné kemp opustit.

Cena pobytu za 1 osobu a noc je:
210,- Kč v ceně je zahrnuto ubytování, vyhřívaný bazén zdarma.
285,- Kč v ceně je zahrnuto ubytování, vyhřívaný bazén zdarma, snídaně.
310,- Kč v ceně je zahrnuto ubytování, vyhřívaný bazén zdarma, večeře a snídaně.
405,- Kč
v ceně je zahrnuto ubytování, vyhřívaný bazén zdarma, večeře, snídaně a oběd                      (bez polévky).
500,- Kč
v ceně je zahrnuto ubytování, vyhřívaný bazén zdarma, oběd (bez polévky),                             večeře, snídaně, oběd (bez polévky).

Při ubytování pouze na 1 noc je příplatek za lůžkoviny 30,- Kč !!!

Pitný režim není v ceně obsažen !!!

Při počtu 11 – 20 placených dětí je 1 pedagogický dozor zdarma a další 1 osoba zdarma je za každých dalších započatých 10 placených osob !!!
Ubytování pedagogického dozoru je zajištěno ve čtyřlůžkových chatách „NORA“nebo v APARTMÁNECH s vlastním sociálním zařízením. Toto ubytování poskytujeme při minimálním počtu 2 osob!!!

V ceně ubytování na 2 noci a více jsou zahrnuty lůžkoviny (prošívané deky, povlaky, prostěradla). Při ubytování pouze na 1 noc je příplatek za lůžkoviny 30,- Kč !!!
V ceně ubytování není zahrnuta spotřeba el. energie v chatách. Platí se při ukončení pobytu dle skutečné spotřeby na elektroměrech. V chatách je možnost elektrického přitápění.

Při účtování bereme zřetel na případnou nemoc nebo jiné závažné důvody za těchto podmínek:

Storno podmínky uvedené v bodu 4) smlouvy se nevztahují na rozdíl 1 osoby oproti objednanému počtu do 10 placených osob a další 1 osobu za každých započatých 10 objednaných placených osob. (Příklad: Při objednaném počtu 25 platících osob je tolerance 3 osoby). Tato změna počtu musí být písemně (e-mailem) nahlášena předem. Pokud bude předem nahlášena změna počtu osob, jsme ochotni změnit smlouvu tak, aby nebylo nutné platit storno poplatek.

Stravování zajišťujeme v našem motorestu vzdáleném 150 m od kempu. Místo oběda nebo večeře můžeme zajistit studený balíček. Cena balíčku je v hodnotě obědu nebo večeře.

oběd večeře
pondělí holandský řízek, brambor, obloha  vepřový guláš, těstoviny
úterý masová směs, rýže svíčková, knedlík
středa ražničí, brambor, obloha znojemská, těstoviny
čtvrtek vepřové, knedlík, zelí pečené kuře, brambor
pátek šumavská vepřová kýta, rýže hamburská, knedlík
sobota soukenický řízek, bramborová kaše maďarský guláš, knedlík
neděle frankfurtská pečeně, těstoviny pečené kuře, rýže

 

Snídaně:

  • 3 rohlíky, máslo, sýr , džem, čaj
  • chléb, máslo, paštika, džem, čaj

V restauraci si může každý zakoupit nápoje, cukrovinky, nanuky atd.
Pro školy, které budou mít zájem o turistiku po okolí, budeme v recepci kempu připraveni poradit s výběrem tras, včetně vyhledání spojů dopravními prostředky ČSD a ČSAD.

Při závazné objednávce platí tento splátkový kalendář:

  • 1. splátka: do 14 dnů od obdržení smlouvy, výše splátky je obvykle 50 % z celkové ceny.
  • 2. splátka: hotově v den nástupu za skutečný počet osob.