Zábava a Sport

Podmínky koupání

Provozní doba: 1.5.- 31.8. – denně 9.00 – 21.00 hod.
Bazén 25 m s ohřevem vody, s účinnou filtrací vody, 1/3 má hloubku 1 m, zbytek 1,5 m. U bazénu je altánek, kde je možné hrát kulečník. V recepci lze půjčit lehátka.
Voda v bazénu je hygienicky sledována dle vyhlášky č. 135/2004 Sb., která se vztahuje na veřejná koupaliště. Bazén je denně udržován, v případě potřeby zakrýván solární plachtou, voda je ohřívána na 25-26 °C. Pokud denní teplota vzduchu nedosáhne po několik dnů za sebou 18° C ve stínu, teplota vody k tomu úměrně klesá.

Internet point/Wi-Fi

V našem kempu máte k dispozici bezplatný internet – bezdrátový (WiFi – hot spot s omezeným dosahem) pro hosty s vlastním PC, tabletem nebo mobilním telefonem.

Minigolf

18-ti jamkové minigolfové hřiště se nachází u našeho motorestu. Hřiště má certifikát WMF (Mezinárodní minigolfové federace).

Ostatní zábava

Trampolíny

V areálu kempu jsou k dispozici 2 trampolíny.

Stolní tenis

Zájemci o stolní tenis mají k dispozici dva stoly. Venkovní je u budovy s recepcí, vnitřní ve společenské místnosti víceúčelové budovy.

Kulečník

K dispozici jsou 2 kulečníkové stoly. Jeden je umístěn ve společenské místnosti budovy s recepcí, druhý v altánku u bazénu.

Volejbal

V areálu kempu jsou k dispozici 2 trampolíny.

Půjčení sportovních potřeb

V recepci je možné si vypůjčit:
- síť na volejbal - míče na volejbal a fotbal - pálky na stolní tenis - šachy, dámu, karty

Společenská místnost

V kempu jsou dvě společenské místnosti – jedna se nachází v budově s recepcí, zde je možnost sledování barevné televize a hry kulečníku, druhá je ve víceúčelové budově.